slider

Rodeo Třebušín 2019

Rodeo201901 Jak jsme již psali na úvodní stránce, rozhodli jsme se v minulém roce spontánně uspořádat akci pro amatérské westernové i anglické jezdce.

Myšlenka se zrodila někdy uprostřed léta, kdy se nás na různých akcích kamáradi ptali, zda bychom po dlouhé době, opět neuspořádali nějaký sraz jezdců v kopcích Českého středohoří.

Je pravdou, že v minulosti se na farmě Třebušín - Zababeč,
tak i na ranči 3V  podobné akce konaly.
Ať již šlo o " Dny koně", skokové závody či distanční závody...
V průběhu času se však pořádání těchto akcí nějak vytratilo.
A ani v okolí se nikdo podobných akcí nechopil. 

Vzhledem k tomu, že se v našem kraji nachází mnoho majitelů koní a jezdců, to byla škoda.
A tak slovo dalo slovo a od myšlenky k realizaci prvního Hobby rodea v Třebušíně byl jen krůček.
I přesto, že podobné akce organizátoři chystají v průběhu celého roku, nám se za dva měsíce podařilo připravit první třebušínské rodeo
Ať šlo o přípravu disciplín, objednávku cen, vytištění diplomů, zajištění občerstvení, ozvučení a mnoho dalšího.
V neposlední řadě jsme stihli oslovit mnoho zájemců z řad jezdců, včetně " kovbojů " z westernové vesničky Sebnitz a tak se nám nakonec účast vyšplhala na 40 koní a 46 jezdců.

Rodeo201902Přálo nám také počasí a proto se nám nakonec 1. Hobby rodeo Třebušín náramně vydařilo a věříme, že stejné to bude i v následujících ročnících.

Asi se nám nepodaří vyjmenovat všechny organizátory a kamarády, kterým bychom rádi poděkovali za pomoc s přípravou, ale myslíme. že všichni vědí, koho tím myslíme..... Děkujeme!


Fotografie z rodea 2019

Díky Janě Musílkové, která se ujala role hlavní fotografky Rodea 2019, máme obrovské množství fotografií. Proto je sem nebudeme všechny dávat, ale jednotlivé fotografie Vás odkáží na album Rajče.net, kam je Jana umístila.

int(1)

Novinky

Panely

Panely se dají zobrazit pouze v určitých šablonách, které si zvolíte v administraci, úpravu panelu najdete v "pokročilém nastavení", do něhož se přepnete pomocí odkazu nacházejícího se v pravém horním rohu administrace, poté nabídka "Panely" v horní liště odkazů.